اخبار روز اجتماعی، سیاسی و فرهنگی دارالصفاء خوی و اخبار ایران و جهان و اخبار فناوری اطلاعات
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
انتخاب مقاله دکتر سیدتقی کبیری به عنوان مقاله برتر کنگره بین المللی علوم قرآن و حدیث


مقاله دکتر سیدتقی کبیری به عنوان مقاله برتر اولین کنگره بین المللی علوم و قرآن حدیث انتخاب شده و مورد تقدیر قرار گرفت.

این کنگره بین المللی با ارائه مقالاتی از برترین محققین و اساتید دانشگاه ایران و سایر کشورهای جهان در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شده و مجموعه مقالات آن در قالب یک کتاب منتشر می شود.

"نقد و بررسی دیدگاه ((دکتر ذهبی)) درباره ((شیعه و تفسیر قرآن)) با تمرکز بر تفسیر ((مرآه الانوار و مشکاه الاسرار)) عاملی اصفهانی" عنوان مقاله ارائه شده توسط دکتر سیدتقی کبیری به این کنگره بین المللی بود.
مرتبط با: فرهنگی و هنری ,
احراز و تایید صلاحیت دکتر سیدتقی کبیری توسط هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس

هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی بر رای هیئت اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خوی و چایپاره و هیئت نظارت بر انتخابات استان آذربایجان غربی مبنی بر احراز و تایید صلاحیت های قانونی دکتر سیدتقی کبیری برای کاندیداتوری در انتخابات دهمین دور مجلس شورای اسلامی صحه گذاشت.

فرماندار خوی نیز در نامه ای رسمی تایید صلاحیت دکتر کبیری را اعلام کرد.


گفتنی است دکتر سیدتقی کبیری، عصر روز جمعه 4 دی ماه با حضور در فرمانداری خوی به عنوان داوطلب کاندیداتوری ثبت نام کرده و در جمع خبرنگاران گفت: اقشار مختلف مردم از این جانب برای ثبت نام دعوت کرده اند و با توجه به  شرایط کنونی احساس تکلیف نموده و خود را به عنوان خادم مردم در معرض رای آحاد مردم شریف خوی و چایپاره قرار می دهیم.

وی با تاکید بر لزوم پایبندی به روند قانون، از مجریان، ناظران، کاندیداها و اقشار مختلف مردم خواست با تبعیت از قانون و پرهیز از بداخلاقی های انتخابات رایج، زمینه را برای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح فراهم کنند.

کبیری شعار انتخابتی خود را "همدلی و همیاری برای عدالت و پیشرفت" اعلام کرد.

گفتنی است دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 7 اسفند ماه برگزار می شود.مرتبط با: سیاسی ,
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات